fbpx
Нема залиха

Маица Тивка Слобода

970ден

Маицата Тивка Слобода во црна боја со бел напис Breathe е македонски производ изработен за ЗЕН-колекцијата Љубов, Сила, Слобода.

Маицата е од материјал 100% памук.

Маиците се од квалитетен памук со апликации, процес на изработка кој гарантира долготрајност. Издржливи и при повеќекратни перења.

Женските маици се со модерен изглед со окроени кратки ракави и заоблени долни рабови. Достапни се женски четиринаесет дизајни на маички во 4 бои(бела, црна, зелена и жолта) и големини S, M, L, XL.

Универзалниот изглед придонесува одлично да прилегаат на млади, но и повозрасни лица, независно од полот.

Избриши
Шифра: 034 Категорија:

Опис

За мисијата на колекцијата Љубов, Сила, Слобода

Првата колекција на производите од ЗЕН – општествено одоговорниот бренд носат со себе актуелни и моќни пораки.

Дозволете си ЉУБОВ, подарете си СИЛА или посегнете по СЛОБОДА, или пак некому искажете љубов, поттикнете сила или посочете му ја слободата.

Производите кое се пред Вас имаат голема симболика и се гаени со искрена љубов. Колекцијата “Љубов, сила, слобода” се состои од 27 модели на маички (13 женски и 14 машки), како и 11 модели на алки (7 женски и 4 машки/унисекс).

Колористични, инстинктивни, мотивациски, модерни, впечатливи!

Со секој производ учествувате во нашата наредна мисија за создавање трајни општествени промени, за следниот проект од општествен импакт.

Повеќе информации за проектите во кои вложувате при набавување на секој ЗЕН производ, пронајдете тука или во описот на секој производ.

Достапни големини и димензии

Дополнителни информации

Пол

Боја

Големина

, , ,

Производ

Колекција

Коментари

Сè уште нема коментари.

Be the first to review “Маица Тивка Слобода”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Информацијата не чини ништо, а неинформирањето може да чини и човечки живот!

Дали мислиш дека сме рамноправни?