fbpx
Нема залиха

Маица Светла Сила

970ден

Маицата Светла Сила во бела боја со бел круг е македонски производ изработен за ЗЕН-колекцијата Љубов, Сила, Слобода.

Маицата е од материјал 100% памук.

Маиците се од квалитетен памук со апликации, процес на изработка кој гарантира долготрајност. Издржливи и при повеќекратни перења.

Машките маици се профилирани и со стандардни ракави. Достапни се машки четиринаесет различни дизајни на маици во 4 бои(бела, црна, сина и зелена) во големини M, L, XL, 2XL.

Универзалниот изглед придонесува одлично да прилегаат на млади, но и повозрасни лица, независно од полот.

Избриши
Шифра: 022 Категорија:

Опис

За мисијата на колекцијата Љубов, Сила, Слобода

Првата колекција на производите од ЗЕН – општествено одоговорниот бренд носат со себе актуелни и моќни пораки.

Дозволете си ЉУБОВ, подарете си СИЛА или посегнете по СЛОБОДА, или пак некому искажете љубов, поттикнете сила или посочете му ја слободата.

Производите кое се пред Вас имаат голема симболика и се гаени со искрена љубов. Колекцијата “Љубов, сила, слобода” се состои од 27 модели на маички (13 женски и 14 машки), како и 11 модели на алки (7 женски и 4 машки/унисекс).

Колористични, инстинктивни, мотивациски, модерни, впечатливи!

Со секој производ учествувате во нашата наредна мисија за создавање трајни општествени промени, за следниот проект од општествен импакт.

Повеќе информации за проектите во кои вложувате при набавување на секој ЗЕН производ, пронајдете тука или во описот на секој производ.

Достапни големини и димензии

Дополнителни информации

Пол

Боја

Големина

, , ,

Производ

Колекција

Коментари

Сè уште нема коментари.

Be the first to review “Маица Светла Сила”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Информацијата не чини ништо, а неинформирањето може да чини и човечки живот!

Дали мислиш дека сме рамноправни?