fbpx

Алка Љубов – Розева

270ден

Алката Љубов во розева боја е рачно изработена од тимот на ЗЕН.

Основата на алката е од врвче во впечатлива розева боја со дебелина од 2 милиметри.

Затезната спојка е изработена од сиво врвче, додека краевите завршуваат со украсни стоперчиња со големина од 5 милиметри во боја на тибетско сребро.

Алката ја краси специјално изработено ласерски изгравирано брошче од нерѓосувачки челик со логото на ЗЕН во кружна форма, украсено додатно со кружни стоперчиња од кора од кокос по обете страни на брошчето.

Достапни се две големини и тоа помала S и поголема L, каде првата е соодветна за помлади лица на возраст до 16 години, а втората за лица над 16 години.

Универзалниот изглед придонесува одлично да прилегаат на млади, но и повозрасни лица, независно од полот.

Избриши
Шифра: 006 Категорија:

Опис

За мисијата на колекцијата Љубов, Сила, Слобода

Првата колекција на производите од ЗЕН – општествено одоговорниот бренд носат со себе актуелни и моќни пораки.

Дозволете си ЉУБОВ, подарете си СИЛА или посегнете по СЛОБОДА, или пак некому искажете љубов, поттикнете сила или посочете му ја слободата.

Производите кое се пред Вас имаат голема симболика и се гаени со искрена љубов. Колекцијата “Љубов, сила, слобода” се состои од 27 модели на маички (13 женски и 14 машки), како и 11 модели на алки (7 женски и 4 машки/унисекс).

Колористични, инстинктивни, мотивациски, модерни, впечатливи!

Со секој производ учествувате во нашата наредна мисија за создавање трајни општествени промени, за следниот проект од општествен импакт.

Повеќе информации за проектите во кои вложувате при набавување на секој ЗЕН производ, пронајдете тука или во описот на секој производ.

Дополнителни информации

Пол

Боја

Големина

,

Производ

Колекција

Коментари

Сè уште нема коментари.

Be the first to review “Алка Љубов – Розева”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Информацијата не чини ништо, а неинформирањето може да чини и човечки живот!

Дали мислиш дека сме рамноправни?